Podporují nás

Firma DSG plast s.r.o. pro nás vyrobila nové kasičky pro sbírkové dny Bílé pastelky. Děkujeme!

JORDIS s.r.o.

31.12.2020

Děkujeme největší české čokoládové manufaktuře Jordi's za krásné dárkové balíčky čokolády pro dobrovolníky sbírky Bílá pastelka 2020.

Reklamní a produkční agentura Plus Production Prague, s.r.o. nám poskytuje reklamní prostor pro OOH propagaci veřejné sbírky Bílá pastelka na velkopološných LED obrazovkách v Praze, i na dalších místech v ČR. Děkujeme za podporu, které si velmi vážíme.

Děkujeme reklamní agentuře MEDIAPHARMA a.s. za podporu při propagaci sbírky Bílá pastelka. Agentura nám poskytla reklamní prostor v síti obrazovek v čekárnách praktických lékařů po celé ČR.

Seznam.cz

14.09.2020

Společnost Seznam.cz je dlouholetým partnerem naší sbírky. Poskytuje nám mediální prostor pro umístění bannerů sbírky. Za což jim děkujeme.

Rádio Relax

13.09.2020

Děkujeme Rádiu Relax za dlouhodobou spolupráci a to hlavně bezplatnou propagací sbírky Bílé pastelky - vysílání spotu o sbírce Bílé pastelky.

Děkujeme České spořitelně za dlouhodobou spolupráci při sbírce Bílé pastelky. Jedná se zejména o pomoc při kompletaci materiálu na sbírku a bezplatného počítání peněz nasbíraných při sbírce Bílé pastelky.

Děkujeme společnosti Globus za podporu činnosti organizace SONS a veřejné sbírky Bílá pastelka.

Crystalex

19.05.2020

Děkujeme společnosti Crystalex za krásný a reprezentativní věcný dar 20 sad broušených sklenic na víno a vodu.

O sbírce Bílá pastelka vyšel článek v záříjovém čísle časopisu Žlutý, který je k dispozici cestujícím v autobusech RegioJet. Za jeho uveřejnění děkujeme společnosti STUDENT AGENCY k. s.

KUDYZNUDY.CZ

05.06.2019

Akce, na kterých se s námi můžete potkat, nebo které Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR organizuje, můžete najít i na portálu www.kudyznudy.cz.

KARTON SERVIS

26.03.2019

Naše velké poděkování patří také společnosti Karton servis s. r. o. za dar v podobě papírových kasiček pro sbírkový den, do kterých jsou vybírány příspěvky.