Pomozte nám být soběstačnější!

Jak můžete přispět?

Ve sbírkové dny 12.-  14. října 2020, potkáte v ulicích naše dobrovolníky s kasičkami, od nich si můžete "koupit" bílou pastelku. Přispět je možné také na níže uvedený sbírkový účet u České spořitelny, a.s.

                                 8888332222/0800

Pomocí dárcovské SMS
DMS PASTELKA 30 

DMS PASTELKA 60 

DMS PASTELKA 90

na telefonní číslo 87 777

(cena DMS je 30 Kč, 60 Kč nebo 90 Kč. Organizace obdrží 29 Kč, 59 Kč nebo 89 Kč). Více informací na www.darcovskasms.cz.

zasláním trvalé dárcovské SMS ve tvaru:

DMS TRV PASTELKA 30

DMS TRV PASTELKA 60

DMS TRV PASTELKA 90

Naskenováním QR kódu níže 

přispějete 50 Kč

Přes Darujme.cz

 

Dále nás můžete podpořit přes aplikaci    Darujme. cz výše.

Nákupem přes givt.cz 

 

Podpořit nás můžete i vaším nákupem na internetu a nebude vás to přitom stát ani korunu navíc. Stačí si na stránkách www.givt.cz vyhledat svůj oblíbený e-shop a nastavit, že chcete podpořit Sjednocenou organizaci nevidomých a slabozrakých a začít nakupovat jako obvykle. Nebo si rovnou stáhněte "givtího pomocníka" a ten vám ve vašem oblíbeném e-shopu ukáže, zda právě tam můžete pomáhat.

Kde pomáháte s Bílou pastelkou

PŘIDEJTE SE

Staňte se dobrovolníkem 

Sbírku Bílá pastelka od počátku její existence bez větší nadsázky nesou na svých ramenou dobrovolní prodejci s kasičkami. V období od roku 2010 se jejich počet ustálil na přibližně 2 600. Pomoc dobrovolníků ale zdaleka není vidět jen v den sbírky v ulicích českých měst. Pomáhají nám také firemní dobrovolníci, kteří každým rokem v letních měsících v prostorách SONS ČR, z.s. skládají a slepují kasičky, počítají pastelky do krabiček a ve finále připravují celou výbavu pro prodejce k distribuci do regionů.

Máte-li zájem stát se naším dobrovolníkem, a to kdekoliv v ČR, vyplňte níže uvedený formulář nebo nás kontaktujte přes facebook stránky Bílé pastelky.

Každoročně probíhá poděkování nejlepším dvojicím dobrovolníků v listopadu v Rezidenci primátora hlavního města Prahy.

Přečtěte si jako první, co je nového

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail, budeme Vám posílat pozvánky na naše akce (max. 5x do roka) a výjimečně nějakou naléhavou zajímavou novinku.