Gratulujeme naší zaměstnankyni Erice Hanzalové, která získala ocenění

23.09.2019

Zlínský kraj ocenil dvě osobnosti působící v sociálních službách v Kroměříži. Jednou z nich je Erika Hanzalová, která pracuje pro Sjednocenou organizaci nevidomých a slabozrakých České republiky (SONS ČR). Uspěla totiž v anketě Pracovník roku. "Obě dámy si ocenění zaslouží, odvádějí výbornou práci," komentoval výsledky ankety místostarosta Vít Peštuka.

Hanzalová u SONS ČR působila nejprve jako dobrovolnice. V současné době je vedoucí služeb odborného sociálního poradenství a sociálně aktivizačních služeb a působí i jako terénní a ambulantní sociální pracovnice. Pomáhá klientům s vyřizováním sociálních dávek, při získávání kompenzačních pomůcek, řeší s úřady problém odstraňování bariér či zaměstnávání osob se zrakovým postižením. Pořádá také odborné přednášky o problémech nevidomých a slabozrakých osob.

Zdroj: https://www.mesto-kromeriz.cz/aktuality/tiskove-zpravy/v-krajske-ankete-pracovnik-roku-socialnich-sluzeb-uspely-dve-osobnosti-z-kromerize/?fbclid=IwAR0LFAIO4hIg532y3IFeIOKIwIZOG1ZW5-VDYZ3jjGSa_ptO_w0r94Hs3BE