LIONS CLUB INTERNATIONAL / DISTRICT 122

30.09.2019

Lions distriktu 122 LCI podporují různé projekty pomoci lidem s postižením zraku. Díky této podpoře se Distrikt 122 Lions Clubs International Česká republika a Slovenská republika stal hlavním partnerem široce známé a již tradiční sbírky Bílá pastelka v České republice. Na sbírce Bílá pastelka se jednotlivé kluby podílejí nejen finančními příspěvky, ale i aktivní účastí svých členů. V letošním 20. ročníku sbírky Bílá pastelka 2019 tak ponesou dobrovolníci na svých bílých tričkách nejen logo sbírky, ale i logo Lions Clubs International v černobílém provedení. Nejen všechny pastelky pro tento ročník v nezanedbatelné hodnotě, ale i všechna trička pro 2.600 dobrovolníků ve více než 200 městech a obcích v České republice věnovaly české a moravské Lions kluby, zejména členové Lions klubu Hradubice, Lions klubu Hartig a Lions klubu Praha Bohemia Ambassador, stejně jako Lions klubu Rychnov nad Kněžnou a Lions klubu Teplice.

Fotogalerie ze slavnostního předání triček viceprezidentovi SONS Rudolfu Volejníkovi dne 16. září 2019 v ústředí Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých v Praze za účasti koordinátorů sbírky a z rukou Ludmily Ministrové a Vojtěcha Trapla je uveřejněna ZDE.

Gratulujeme a budeme se těšit na setkání v den sbírky, 16. října 2019 v ulicích a na náměstích českých měst a obcí a na Václavském náměstí v Praze na koncertu pořádaném při příležitosti sbírky Bílá pastelka 2019.