Za pár dní startujeme!

05.10.2021

Už za pár dní zase opět po roce vyrazí do ulic stovky dvojic dobrovolníků se sbírkovými kasičkami. Po loňském ročníku, poznamenaném vládními restrikcemi v podobě rapidně nižšího počtu dobrovolníků, si na ten letošní doslova brousíme zuby. Z celé republiky máme zprávy, že řada škol pro nás uvolní studenty z výuky, aby pomohli se sbírkou. Moc si toho vážíme.

Letošní ročník se nám také úspěšně daří propagovat v médiích. Česká televize vybrala náš nový animovaný spot do charitativního vysílání a vidět jej můžete až do 12.10. na kanálech ČT. Vstříc nám také vyšla síť kin Cinestar, kde je spot k vidění před promítáním filmů. Promo sbírky můžete ale vidět například i na obrazovkách v čekárnách lékařů nebo v pražských nemocnicích.

Jak to celé dopadne? Věříme, že lépe než vloni a sbírka bude zase jedna z těch úspěšnějších. Informace o jejím výsledku přineseme začátkem listopadu, jakmile bude vše sečteno. Najdete je, jako obvykle, zde na webu a informaci zveřejníme i prostřednictvím sociálních sítí a médií.

Děkujeme ze srdce, znovu a znovu, všem dobrovolníkům i dárcům. Bez Vás by to nešlo!