Podporují nás

JORDIS s.r.o.

02.12.2020

Děkujeme největší české čokoládové manufaktuře Jordi's za krásné dárkové balíčky čokolády pro dobrovolníky sbírky Bílá pastelka 2020. Podpory si velmi vážíme

Reklamní a produkční agentura Plus Production Prague, s.r.o. nám poskytuje reklamní prostor pro OOH propagaci veřejné sbírky Bílá pastelka na velkopološných LED obrazovkách v Praze, i na dalších místech v ČR. Děkujeme za podporu, které si velmi vážíme.

Děkujeme reklamní agentuře MEDIAPHARMA a.s. za podporu při propagaci sbírky Bílá pastelka. Agentura nám poskytla reklamní prostor v síti obrazovek v čekárnách praktických lékařů po celé ČR.

Seznam.cz

14.09.2020

Společnost Seznam.cz je dlouholetým partnerem naší sbírky. Poskytuje nám mediální prostor pro umístění bannerů sbírky. Za což jim děkujeme.

Rádio Relax

13.09.2020

Děkujeme Rádiu Relax za dlouhodobou spolupráci a to hlavně bezplatnou propagací sbírky Bílé pastelky - vysílání spotu o sbírce Bílé pastelky.

Děkujeme České spořitelně za dlouhodobou spolupráci při sbírce Bílé pastelky. Jedná se zejména o pomoc při kompletaci materiálu na sbírku a bezplatného počítání peněz nasbíraných při sbírce Bílé pastelky.

Děkujeme společnosti Globus za podporu činnosti organizace SONS a veřejné sbírky Bílá pastelka.

Nejlepší dvojice dobrovolníků při sbírkových dnech Bílé pastelky mohou získat poukázky do internetového obchodu CZC.cz. Společnost CZC.cz s.r.o. nám věnovala dvě poukázky v hodnotě 1000 Kč, dvě poukázky v hodnotě 500 Kč a dvě poukázky v hodnotě 250 Kč. Velmi děkujeme.